Sandy Cove
| Wi-Fi WiFi | Zwembad Buitenzwembad | Eigen strand Strandtoegang |
| Spa en ontspanning Jacuzzi | Airconditioning | Geen dieren toegestaan Huisdieren zijn niet toegestaan |
Op een locatie aan het strand op 5 minuten lopen van Maxwell Beach, biedt 2-slaapkamer Sandy Cove Christ Church appartement plaats aan maximaal 4 gasten. Dit appartement van 74 m² biedt een bubbelbad en ligt in de buurt van Saint Dominic's Roman Catholic Church.
Het 1-badkamer appartement is binnen 2 km van Miami Beach en Lanterns Mall ligt op 4 km verderop. Sandy Cove appartementen bevinden zich in het strandgebied van Christ Church. Deze accommodatie is binnen 25 minuten loopafstand van Graeme Hall Nature Sanctuary genesteld.
Dit appartement biedt uitzicht op de zee en heeft een balkon en een woonkamer uitgerust met airconditioning. Geniet van het comfort van een badkamer in Sandy Cove appartement, dat met een droger is uitgerust. Daarnaast vindt u er een apart toilet en een douche.
Gasten die in de accommodatie verblijven, kunnen profiteren van voorzieningen, zoals een complete keuken, evenals een eetgedeelte. De gasten kunnen ook een bus nemen van Julia busstation, dat op 450 meter ligt om de rest van Christ Church te verkennen.
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- Roken is niet toegestaan
- WiFi
- Parkeerplaats
- Huisdieren zijn niet toegestaan
- Privéstrand
- Rookdetectors
- Brandblussers
Horeca
- Elektrische waterkoker
- Droger
- Keukengerei
Sport- en vrijetijdvoorzieningen
- Buitenzwembad
- Strandtoegang
- Jacuzzi
Kamervoorzieningen
- Airconditioning
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van dit strand Sandy Cove appartement.
Gasten van dit strand Sandy Cove appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, het Quayside Centre Winkelcentrum, op 3 km afstand. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn de Kathedraal van St. Michael (7 km) en Christ Church Parish Church (2 km). - ❓
Waar kunnen we onze auto parkeren in Sandy Cove appartement?
Sandy Cove appartement heeft gratis privéparkeerplaatsen. - ❓
Welke spafaciliteiten biedt Sandy Cove appartement?
Ter plaatse kunnen gasten van Sandy Cove appartement de ontspanning ervaren met een bubbelbad. - ❓
Heeft dit strand Sandy Cove appartement een eigen zwembad?
Dit strand Sandy Cove appartement heeft, natuurlijk, een zwembad.